Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


about

Slovo úvodem

Vítejte na webu který se věnuje vývojovému prostředí 602SQL8, které bylo macešsky zavrženo výrobcem v době svého největšího rozkvětu, což se nesetkalo s pochopením celé vývojářské základny, která v tomto balíku vyrábí a udržuje dodnes své aplikace.

Proč web vznikl

Tento web vznikl z důvodu ukončení podpory 602SQL8. Software602 již s ničím nepomůže, neposkytuje žádnou podporu ani servis ani opravy pro tento balík a současně se vytrácí veškeré dostupné informační zdroje. Dále přestávají fungovat registrační formuláře i těm, kteří si balík zakoupili. Chceme archivovat na jednom místě relevantní software a dokumentaci pro případ, že by se Software602 i to poslední co zbylo na jejich stránkách rozhodla odstranit. Současně chceme sdružit zájemce o tuto technologii, vývojáře kteří v tomto balíku stále programují a případně jim nabídnout kolektivní pomoc.

Výhled do budoucnosti

Výhled do budoucna není růžový. Faktem je, že vývojové prostředí 602SQL8 s námi bude do té doby, než nějaký update MS Windows neznemožní provozovat serverovou část, případně klientskou část 602SQL8. Naštěstí ani po příchodu Windows 10 nebyly zaznamenány žádné vážné problémy při běhu aplikační i serverové části, takže při optimistickém předpokladu to vypadá, že 602SQL8 s námi bude ještě nejméně do roku 2020.

about.txt · Poslední úprava: 2015/11/02 16:11 autor: Petr Skovajsa

Nástroje pro stránku